Products Details:
| Raw Material | Aluminium Foil Paper |
| Type of Machine | Double Die Paper Plate Making Machine |
| Material Processed | Silver paper |
| Voltage | 220 V |
| Machine Weight | Less than 500 Kg |
| Frequency | 50 Hz |
| I Deal In | New Only |
| Brand | SK Engineers |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage Supply | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
0% Finance
Free Training/Marketing Agreements & up to 25% off
Related Products
Related Categories