Products Details:
| Warranty | 1 year |
| Machine Weight | 1700 kg |
| Phase | Three phase |
| Power Source | Electric |
| Item Condition | New |
| Frequency | 50 Hz |
| Dimension | 2700 x 1370 x 1350 mm |
| Usage/Application | Paper Cup Making |
| Brand | SK Engineering |
| Automation Grade | Automatic |
| Voltage Supply | 220 V |
| Country of Origin | Made in India |
Paper Cup Making Machine in Mau, Automatic Paper Cup Making Machine in Mau, Paper Cup Machine Price in Mau, High Speed Paper Cup Making Machine in Mau, Fully Automatic Paper Cup Making Machine in Mau, Paper Cup Making Machine Manufacturer in Mau, Paper Cup Making Machine Supplier in Mau
Related Products
Related Categories