Products Details:
| Automation Grade | Automatic |
| Warranty | 1 year |
| Frequency | 50 Hz |
| Automatic Grade | Automatic |
| Material | Mild Steel |
| Brand | SK Engineers |
| Voltage | 220 V |
| Item Condition | New |
| Weight | 1700 kg |
| Country of Origin | Made in India |
Related Products
Related Categories